Wedstrijd 1

Wedstrijd 1 (niet-licentiehouders heren, licentiehouders-dames, nieuwelingen-jongens)

Puntenkoers

  1. Henk Galenkamp – 29 punten (winnaar niet-licentiehouders heren)
  2. Bart Kraai – 17 punten (tweede niet-licentiehouders heren)
  3. Roel Snel – 17 punten (derde niet-licentiehoudersheren)
  4. Alwin Niewold – 15 punten
  5. Dennis Bos – 9 punten
  6. Hugo Scherff – 6 punten
  7. Jaïr van Utrecht – 4 (winnaar jongens-nieuwelingen)
  8. Rick Geijtenbeek – 4
  9. Wolter van Popta  – 4
  10. Rik Wilschut – 3
  11. Henk den Uijl – 1
  12. Robert van Kleef – 1

Tijdrit

  1. Bart Kraai 00:05:10 (winnaar niet-licentiehouders heren)
  2. Jaïr van Utrecht 00:05:20 (winnaar jongens-nieuwelingen)
  3. Rick Geijtenbeek 00:05:22 (tweede niet-licentiehouders heren)
  4. Mark Geijtenbeek 00:05:25 (derde niet-licentiehouders heren)
  5. Dennis Bos 00:05:26
  6. Henk Galenkamp 00:05:28
  7. Roel Snel 00:05:28
  8. Henk den Uijl 00:05:30
  9. Rik Wilschut 00:05:32
  10. Hugo Scherff 00:05:33
  11. Geert Waardenburg 00:05:34
  12. Wolter Popta 00:05:34
  13. Alwin Niewold 00:05:38
  14. William van Eck 00:05:41
  15. Jaap Goris 00:05:44
  16. Krijn Janse 00:05:44
  17. Robert van Kleef 00:05:46
  18. Leon Verschoor 00:05:54
  19. Jan Veldhuizen 00:05:55
  20. Daniel van Utrecht 00:05:57
  21. Wouter Kremer 00:05:59
  22. Ruurd Ubels 00:06:07
  23. Jitse Amelink 00:06:11
  24. Berend Zwaan 00:06:15
  25. Rob Ubbens 00:06:19
  26. Gerard van der Heiden 00:06:26
  27. Henri Dasselaar 00:06:40
  28. Mirthe van der Beek 00:06:48 (winnaar dames-licentiehouders)
  29. Jasper Zwaan 00:06:49

Totaal

  1. Bart Kraai 00:04:53 (winnaar niet-licentiehouders heren)
  2. Henk Galenkamp 00:04:59 (tweede niet-licentiehouders heren)
  3. Roel Snel 00:05:11 (derde niet-licentiehouders heren)
  4. Jaïr van Utrecht 00:05:16 (winnaar jongens-nieuwelingen)
  5. Dennis Bos 00:05:17
  6. Rick Geijtenbeek 00:05:18
  7. Alwin Niewold 00:05:23
  8. Mark Geijtenbeek 00:05:25
  9. Hugo Scherff 00:05:27
  10. Henk den Uijl 00:05:29
  11. Rik Wilschut 00:05:29
  12. Wolter Popta 00:05:30
  13. Geert Waardenburg 00:05:34
  14. William van Eck 00:05:41
  15. Jaap Goris 00:05:44
  16. Krijn Janse 00:05:44
  17. Robert van Kleef 00:05:45
  18. Leon Verschoor 00:05:54
  19. Jan Veldhuizen 00:05:55
  20. Daniel van Utrecht 00:05:57
  21. Wouter Kremer 00:05:59
  22. Ruurd Ubels 00:06:07
  23. Jitse Amelink 00:06:11
  24. Berend Zwaan 00:06:15
  25. Rob Ubbens 00:06:19
  26. Gerard van der Heiden 00:06:26
  27. Henri Dasselaar 00:06:40
  28. Mirthe van der Beek 00:06:48 (winnaar dames-licentiehouders)
  29. Jasper Zwaan 00:06:49